Download Zona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Download Zona

Sve na jednom mestu...Downloadowanje, drustvo, zabava, i jos mnogo toga....Uzivajte!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Cryptload mi treba

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 3:01 am

Da li mozete da mi nadjete program ''Cryptload''ali koji nema virus,sve sto sam probala da skinem ima...
Nazad na vrh Ići dole
Tamara
Admin
Admin
Tamara


Broj poruka : 724
Lokacija : In my dream
Raspoloženje : Happy
Datum upisa : 12.07.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 5:53 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://downloadzona.forumsr.com
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 9:55 pm

Ja ga skinula i pojavljuje mi se opet virus,ali ga on kao ucita,nije to to kad ima vidus zato sto ga ja odbacujem.Mozda ja neznam da pokrenem.Pokrenem onog zelenog i on cita nesto i posle ne poja vljuje mi se ono sto si mi ti poslala.Ako mozes objasni mi molim te.
Nazad na vrh Ići dole
Tamara
Admin
Admin
Tamara


Broj poruka : 724
Lokacija : In my dream
Raspoloženje : Happy
Datum upisa : 12.07.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 2:14 pm

leana ::
Ja ga skinula i pojavljuje mi se opet virus,ali ga on kao ucita,nije to to kad ima vidus zato sto ga ja odbacujem.Mozda ja neznam da pokrenem.Pokrenem onog zelenog i on cita nesto i posle ne poja vljuje mi se ono sto si mi ti poslala.Ako mozes objasni mi molim te.

E ovako,to moze da zavisi i od antivirusa koji koristis,jer ,moze da je do njega....To se u dosta slucajeva desava...A ja ovo ne koristim,tj. nikada nisam koristila,ali eto predpostavljam u cemu je problem,probaj zameniti antivirus....A ako neko drugi koristi neka ti napise ovde,mozda Mire koristi,sacekacemo da on dodje....!
Nazad na vrh Ići dole
https://downloadzona.forumsr.com
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 2:17 pm

Embarassed ok.Ja koristim avast,za sada je dobar svaki virus me obavesti.Sacekacemo mozda Mire zna.Pozz.
Nazad na vrh Ići dole
Tamara
Admin
Admin
Tamara


Broj poruka : 724
Lokacija : In my dream
Raspoloženje : Happy
Datum upisa : 12.07.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 5:14 pm

leana ::
Embarassed ok.Ja koristim avast,za sada je dobar svaki virus me obavesti.Sacekacemo mozda Mire zna.Pozz.

Ok!
Nazad na vrh Ići dole
https://downloadzona.forumsr.com
MiRe
Moderator
Moderator
MiRe


Broj poruka : 78
Godina : 36
Lokacija : Duboko u Zoni
Raspoloženje : Extra
Datum upisa : 02.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 5:23 pm

Pozdrav Leana! Pre svega mi reci koju verziju AVAST-a koristiš, a nakon toga ću videti kako da ti pomognem, jer sam i ja sa njim imao sličan problem i veruj mi problem nije bio u virusima već u nekim fajlovima koje on tretira kao viruse!
Nazad na vrh Ići dole
http://z11.invisionfree.com/World_of__Magic/index.php?act=idx
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 8:34 pm

kucna verzija avasta,ako to trazis Mire.
Nazad na vrh Ići dole
MiRe
Moderator
Moderator
MiRe


Broj poruka : 78
Godina : 36
Lokacija : Duboko u Zoni
Raspoloženje : Extra
Datum upisa : 02.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 9:15 pm

Ok, da li si uspela da neku verziju instaliras, interesuje me da li ti prijavljuje virus samo u toku instalacije ili i u radu?
Nazad na vrh Ići dole
http://z11.invisionfree.com/World_of__Magic/index.php?act=idx
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 11:31 pm

Ja ga skinem i kada ga otpakujem pojavljuje mi nekoliko virusa,ja ih ne prihvatim,ali skine ga.I onda pojavi mi se ikona Crypload i ja ga pokrenem,mislim da se on ne instalira,i u toku toga pojavi mi se ikona dole u tulbaru i sve to dobro ide,zatim mi se pojavi nesto na ekranu da ja ne mogu da izadjem i moram da ga zatvorim.Onda mi se gubi iz tulbara.Ako sam mogla da ti objasnim onako kako mi se desilo,valjda ces razumeti.
Nazad na vrh Ići dole
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeSub Avg 16, 2008 11:45 pm

kada ga otpakujem.
Nazad na vrh Ići dole
majki035
Super moderator
Super moderator
majki035


Broj poruka : 129
Godina : 43
Lokacija : ISPRED MONITORA
Datum upisa : 02.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeUto Avg 19, 2008 1:10 am

Tesko ces naci neki crpytload na netu koji radi kako treba. Ja ga koristim duze vreme,ali je doradjivan samostalno od strane mog prijatelja i jedino sa takvim podesavanjima moze da radi. Ukoliko zelis jedini nacin da ti ga posaljem je preko neke e-mail adrese. Ostavi je gde zelis mozes i na pp pa cu ti poslati.
Nazad na vrh Ići dole
leana
Novi clan
Novi clan
leana


Broj poruka : 44
Godina : 50
Raspoloženje : super
Datum upisa : 03.08.2008

Cryptload mi treba Empty
PočaljiNaslov: Re: Cryptload mi treba   Cryptload mi treba Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 10:47 pm

Za sada super radi,ako imam nekoh problema pisem.Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
 
Cryptload mi treba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cryptload-Za skidanje sa rapidsharea
» Treba mi......
» prevod mi treba
» pesme mi treba nekoliko

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Download Zona :: .::Download Area::. :: Zahtevi :: Programi zahtevi-
Skoči na: